Prodej paliv

Naše firma poskytuje prodej tříděného hnědého uhlí, černého uhlí, briket a koksu, Dále pak štípaného palivového dřeva, dřevěných briket a pelet.
V současné době Vám můžeme nabídnout dodávky Bílinského /dříve Ledvického /hnědé uhlí z produkce Severočských dolů jako autorizovaný prodejce SD a.s., v prodejní síti TOP. To znamená, že v žádném případě nemůže dojít k záměně druhu paliva.
Ceny písku Dvůr Králové nad Labem, sklad nádraží ČD, vč. DPH

Ceny volně ložených paliv v tabulce jsou vč. dopravy v okruhu 20 km od skladu a vykládky ČD ve Dvoře Králové nad Labem a v Opočně pod orlickými horami.

Tříděné uhlí dodáváme přímo z vagónů nebo z krytých násypek a nebo z kryté skládky.Tzn., že uhlí je suché nebo s minimální vlhkostí.

Naše váhy jsou pravidelně certifikovány.

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k náročnosti dodávek uhlí a briket pasem do skladových prostor, se spodní hranou okének nad 120 cm, můžou nastávat problémy se sesypáváním uhlí a briket na zem mimo skladové prostory Proto výškový limit pro skládání pasem je od země max. 120 cm.

Zároveň upozorňujeme na to, že při skládání uhelných briket pasem může docházet k nadměrnému otěru a tím zvýšené prašnosti a vytváření prachových částic v briketách. V tomto okamžiku pak lze těžko stanovit míru tzv. prachu v briketách což může ovlivnit případné reklamace.

Ceník je platný od 1.4.2021 v Opočně i ve Dvoře Králové nad Labem

Další naše služby

Prodej písku

Nabízime prodej kvalitního betonářského a maltového písku s vlastní dopravou.

Doprava

Veškerá doprava sypkých hmot je zajišťována vlastními sklápěcími vozy Avia a Multicar za jednotnou cenu 25,- Kč/km vč DPH.

Novinky ze světa paliv a písku

ZAHAJUJEME PRODEJ ” MOSTECKÉHO TŘÍDĚNÉHO UHLÍ ” DNES POD HLAVIČKOU ” SEVEROČESKÁ RNERGETICKÁ “

VÝHŘEVNOST cca 19 MJ/kg

VÝBORNÁ CENA V POROVNÁNÍ S UŽITNÝMI VLASTNOSTMI.

Oř 1…… cena od 3.760,- Kč, včetně dopravy a DPH.